Meelelahutus Tallinnas

Tallinn on linn, mis pakub nii palju tegevust: muuseumid, kinod, bowling ja palju muud.

Tallinnas olles peaksite kindlasti külastama Kumu kunstimuuseumi. Seal on üle 3000 teose Eesti parimatelt kunstnikelt ja arhitektidelt. Saate näha kõike alates maalidest kuni skulptuuride ja installatsioonideni.

Kui otsite midagi vähem kunstilist, kuid siiski huvitavat, siis külastage Eesti Rahva Muuseumi – seal on eksponaate kõigest alates eelajaloolisest ajast kuni Teise maailmasõjani. Seal on ka eksponaate tänapäeva Eesti elust ja sellest, milline oli Eesti nõukogude võimu ajal.

Lisaks muuseumidele on Tallinnas palju võimalusi meelelahutuseks. Võite minna bowlingut mängima mõnele nende paljudest radadest või isegi uisutama Kadrioru pargis (ainult talvel). Seal on ka palju kinosid, kus saab vaadata uusimaid linateoseid!

Kino Sõprus

See on Tallinna vanim repertuaarikino. Tallinna ainus kahe saaliga ja kohvikuga kino ehitati aastatel 1953–1955.  Hoone on fassaadiga Suur-Karja tänava poole.

Tallinna Linnaelumuuseum

Tallinna Linnaelumuuseum asub keskaegse kaupmehemaja hoones. Muuseumi püsinäitus jutustab Tallinna linna ajaloost, ajutised näitused tutvustavad linna ja linlaste põnevaid lugusid. Keldrikorrusel asub keraamika-, portselani- ja metallikogu avahoidla.

FK Keskus

Apollo Kino Coca-Cola Plaza

Apollo Kino Coca-Cola Plaza on Eesti esimene just kino tarbeks ehitatud 11 kinosaaliga meelelahutuskompleks, mis on alates avamisest 2001. aastal olnud suunanäitajaks ja teerajajaks kohalikul kinomaastikul.

KUMU Kunstimuuseum

Tulika Õhkrelva lasketiir

Mustamae Keegel

Avasime Mustamäe keeglisaali 2016. aasta aprillis. Meil on 6 rada ja mängida saab iga päev.

Eesti Loodusmuuseum

Eesti Loodusmuuseum kutsub Sind rännakutele – meie näitused jutustavad lugusid Eestimaa loodusest ning aitavad lahti mõtestada selle salakõnelusi!

Bowling KUULSAAL

CINAMON T1 IMAX

CINAMON on kiiresti arenev kinokett ja meie eesmärk on pakkuda kõige nauditavamat kinoelamust.